TARGI PRZEMYSŁOWE

China Machinex na China Homelife Show

Wystawcy China Machinex oferują swoje najlepsze produkty z branż: maszyny do obróbki metalu, maszyny do pakowania i drukowania, maszyny budowlane, elektryczność i nowa energia, części samochodowe i akcesoria, sprzęt budowlany i narzędzia, maszyny do przetwarzania żywności, części zamienne.
Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści.

Odbierz bezpłatne zaproszenie

China Homelife i China Machinex to największe targi chińskich producentów w Europie. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie. VII edycja odbędzie się w dniach 29-31 maja 2019 r. W 2018 roku pojawiło się 1300 wystawców. W tegorocznej edycji przewidywana ilość wystawców to rekordowa ilość ponad 1600 przedsiębiorców i marek.

STREFY

Wiodąca platforma dla producentów z Chin, łącząca ponad 45,000 chińskich firm z ponad 3 milionami kupców na całym świecie.

Tylko certyfikowani dostawcy i producenci, których spotkasz na targach to sprawdzeni kontrahenci, gwarantujący jakość oferowanych produktów i sprawną dostawę. Wybrane strefy targów:

ŁATWIEJSZE I EFEKTYWNIEJSZE

Dzięki platformie O2O łączącej zalety handlu online i offline,
nawiązywanie współpracy z Chińskimi dostawcami jest o wiele łatwiejsze.

Importowanie staję się prostsze dzięki platformie O2O

  • poznaj wszystkich dostawców China Home Life jeszcze przed targami
  • ponad 1600 najlepszych producentów
  • łatwy dostęp do najnowszych produktów
  • możliwość umawiania prywatnych spotkań z producentami
  • dostęp do specjalnych ofert
  • bezpośredni kontakt z dostawcami
  • dostęp do ponad 50.000 najlepszych ofert
  • platforma działa 365 dni w roku

01
Brak Bariery Językowej
Rozmawiaj z dostawcami z Chin w ojczystym języku. Dysponujemy systemem tłumaczeń na żywo, który działa w ponad 100 językach.

02
Nie Potrzebujesz Dodatkowych Aplikacji
Łatwy w użyciu, natywny panel, przystosowany do urządzeń mobilnych. Działa bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji, zapychających telefon.

03
Zarządzaj Swoimi Spotkaniami
Organizuj spotkania za pomocą jednego kliknięcia. Rezerwuj spotkania wybranymi przez Ciebie dostawcami, by mieć pewność, że porozmawiasz z nimi podczas targów.

04
Organizuj spotkania za pomocą jednego kliknięcia. Rezerwuj spotkania wybranymi przez Ciebie dostawcami, by mieć pewność, że porozmawiasz z nimi podczas targów.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH

Najlepsi producenci i tysiące produktów

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Zorganizowane przez

Patronat honorowy

Partner strategiczny